Трима състезатели от клуб Ботевград рейсинг тим се завърнаха с отличия от третия кръг на националния шампионат по ендуро, който се проведе в събота и неделя в Добринище.На първо място при мотоциклетистите в клас хоби е Димитър Пешев. Четвърти в същия клас е Йоан Иванов, председателят на клуба Семко..
Още на второто си официално участие в кръг от националния шампионат за ендуро мотоциклети новосъздаденият клуб Ботевград рейсинг тийм постигна призово място. Това стана в събота и неделя на трасето край хижа Узана в Габровския балкан. След тези два дни Кольо Илиев зае третото място при..
Състезатели с мотоциклети и АТВ-та от наскоро учредения Ботевград рейсинг тийм за първи път взеха участие в кръг от националния шампионат в клас ендуро и четириколки . Той се проведе на 1 и 2 май край Казанлък. Първия ден мотоциклетистите изминаха 4 обиколки по 32 км в подножието на връх Шипка...


